Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Temmuz 2024

İstanbul anketi

İstanbul’da yapılan son ankete göre, MİDAR Araştırma şirketinin gerçekleştirdiği çalışma, seçmen tercihlerinde büyük bir rekabetin habercisi. AK Parti’nin adayı Murat Kurum ile CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu arasındaki başa baş yarış, ankette dikkat çeken detaylar arasında bulunuyor.

Anket Sonuçları Şu Şekilde
MİDAR Araştırma tarafından yapılan ankette, 3 bin kişiyle gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda Murat Kurum’un yüzde 40,67 ile birinci sırada yer aldığı, Ekrem İmamoğlu’nun ise yüzde 40,35 ile ikinci sırada bulunduğu belirlendi. Bu sonuçlar, İstanbul’da seçim öncesinde büyük bir rekabetin yaşanacağını gösteriyor.

Diğer Partilerin Oy Oranları Bekleniyor
Ankette, Murat Kurum ve Ekrem İmamoğlu’nun yanı sıra diğer partilerin oy oranları da merakla bekleniyor. AK Parti ve CHP’nin adayları arasındaki yakın mücadele, seçim atmosferini kızıştırıyor. Murat Kurum ve Ekrem İmamoğlu’nun stratejileri, seçmenin tercihini etkileme noktasında önem kazanacak gibi görünüyor.

Stratejiler Seçim Atmosferini Belirleyecek
Seçime az bir süre kala, Murat Kurum ve Ekrem İmamoğlu’nun stratejileri seçim atmosferini belirlemeye aday. MİDAR Araştırma şirketinin İstanbul seçmeninin nabzını tuttuğu ankette, seçim gününe dair merakları artırıyor. İstanbul’da gerçekleşecek seçimler, şehrin siyasi geleceğini şekillendirecek önemli bir dönemeç olacak gibi duruyor.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Konuya Geri Dön: İstanbul anketi

BU RESMİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz