Üzen haber

Geçtiğimiz günlerde korona virüse yakalandığını aktaran Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın durumu ağırlaşmasından kaynaklı hastaneye yatırıldığı iddia edildi. Diyanet’ten ise henüz resmi açıklama yapılmadı.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, 6 Mart tarihinde gerçekleştirdiği açıklamada korona virüse yakalanmıştı. Ali Erbaş, yaptığı açıklamada şunları eklemişti, ‘’Dün yaptırdığım Kovid-19 testim pozitif çıktı. Çok şükür genel durumum iyi. Dinleniyorum. Hafif atlatmak nasib olur İnşallah; dualarınızı bekliyorum. Bu vesileyle geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür eder, tüm hastalara Allah’tan acil şifalar dilerim”

Korona virüs tedavisini görmeye devam ederken durumunun ağırlaştığı ileri sürüldü. Ali Erbaş’ta bu yüzden hastaneye kaldırıldığı iddia edildi. Erbaş’ın tedavisi hala devam ederken, Diyanet’ten ise resmi bir açıklama yapılmadı.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, korona virüse yakalanmasıyla birlikte Twitter hesabı üzerinden açıklama yapmıştı. Sosyal medya hesabından da dua istemişti. Diyanet’ten resmi bir açıklama bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir