Soylu paylaştı

Albayrak İstifa Etsin Kampanyasından Sonra Süleyman Soylu’dan Flaş Paylaşım Geldi!

Süleyman soyludan mesaj
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a destek paylaşımında bulundu. Soylu, Albayrak için açılan etiketi alıntılayarak “Birimiz hepimiz, hepimiz Türkiye için” dedi. Fahrettin Koca “Mücadele arkadaşım Berat Albayrak” ifadesini kullandı.

Döviz ve altın fiyatlarında yaşanan artışın ardından Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak için Twitter’da açılan ‘Berat Albayrak’ın yanındayız’ etiketi, Twitter’da Trend Topic (TT) listesine girdi.
Çok sayıda kullanıcının paylaşımlarıyla katıldığı etikete İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da destek verdi.
Soylu, “Birimiz hepimiz, hepimiz Türkiye için” ifadesini kullandı. Soylu ile Albayrak’ın ilişkilerinin uzun bir süredir gergin olduğu iddiaları ortaya atılmıştı.

‘MÜCADELE ARKADAŞIM BERAT ALBAYRAK’
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak için destek mesajı yayınladı.
Koca, kişisel Twitter hesabında yayınladığı mesajında “Tepkiler, nadiren teklif içerir. Dünyanın yeni şartlarında, ağır sorumluluk altında olanlara saygı duymalı. Zor günlerin atlatılmasında mücadele arkadaşım Berat Albayrak’ın yanındayız” ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir