Sıra burda

Türkiye’nin Ayasofyai kebir Camiisinin zincirlerini kırmış Haçlı dünyasını adeta e’zmişti. Ayasofya’nın camii olmasının in’tikamını A’skeri yöntemlerle alamayan batılılar Türkiye’ye ekonomi üzerinden s’aldırıya geçmişti Cumhurbaşkanı Erdoğan Ekonomiyi sağlamlaştırmak amacıyla harekete geçti senelerdir kapalı olan hiçbir gelir getirmeyen Akdeniz’in en güzel kısenearı olan Kapalı Maraş açılarak ekonomiye kazandırılacak alınan bu karar Rumları ve yunanları bir kez daha çi’leden çıkardı.

TÜRKİYE’DEN ART ARDA HAMLELER GELİYOR

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti yönetimi, Türkiye’den aldığı sayısız destek ile sene sonuna kadar Kuzey Kıbrıstaki Kapalı Maraş gölgesini açacak Bölgenin turizme kazandırılması çok büyük bir gelir k’aynağı elde edilmesine vesile olacak KKTC’nin yerli ve Milli Başbakanı olan Ersin Tatar Türkiye’ye geldi ve detaylı temaslarda bulundu.

Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan ve Fuat Oktay ve Dışişleri Bakanımız olan Mevlüt Çavuşoğlu ile çok mühim görüşmeler yapan Ersin Tatar onayı aldı Yıl sonuna kadar Kapalı Maraş çok şaşalı bir şekilde eski günlerine dönmek amacıyla tekrar kurulacak.

RUMLAR VE YUNANLAR ÇOK RAHATSIZ OLDU Türkiye’nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin attığı mühim adımlar Yunan ve Rumlar doğrulusunda çok büyük reaksiyon ile karşılandı bu reaksiyonlar Türkiye’yi durdurmaz Türkiye Kıbrıs’a desteğini her vakit gösterecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir