Oyları belli

Türkiye’nin son günlerde tartıştığı konulardan biri de erken seçim…
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2023’e kadar erken seçim olmayacağı açıklansa da başta muhalefet partileri ve yeni kurulan partiler erken seçim konusunu gündeme getiriyor.Erken seçim konusu gündeme getirildikçe araştırma ve anket şirketleri de anket çalışmalarını hızlandırdı.
Son olarak Konsensus Araştırma Şirketi Başkanı Murat Sarı, Halk TV’de Can Coşkun’un sunduğu Gündem Özel programında açıklamalarda bulundu.Sarı burada yapılan son seçim anketinin de sonuçlarını açıkladı.

DAVUTOĞLU VE BABACAN’IN TOPLAM OY ORANI YÜZDE 3
Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’ın partilerinin oy oranları hakkında konuşan Murat Sarı, “Hem Davutoğlu hem de Babacan çok bilimsel gidiyor. Ama ne denli başarı elde ederler bilmiyorum.Babacan ve Davutoğlu’nun partilerinin ikisinin toplam alacağı oy yüzde 3″ ifadelerini kullandı.

HEM DAVUTOĞLU HEM DE BABACAN ÇOK BİLİMSEL GİDİYOR”Murat Sarı, Halk TV’de Can Coşkun’un sunduğu Gündem Özel programında açıklamalarda bulundu.Davutoğlu ve Babacan’ın partilerinin oy oranları hakkında konuşan Murat Sarı, “Hem Davutoğlu hem de Babacan çok bilimsel gidiyor. Ama ne denli başarı elde ederler bilmiyorum. Babacan ve Davutoğlu’nun partilerinin toplam alacağı oy yüzde 3” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir