Komada mı

Resmi Facebook hesabından hastanede tedavi altında olduğunu ifade eden Nihat Hatipoğlu’ndan sabah saatlerinde son dakika açıklaması geldi.

Nihat Hoca’nın corona olduğuna ilişkin iddialar sonrası ciğerlerinde sorun olduğu iddia edilmişti. Sabah Gazetesi Yazarı Profesör Doktor Nihat Hatipoğlu, sabah.com.tr’ye özel açıklamalarda bulunarak corona testinin pozitif çıktığını anlattı.
İşte Nihat Hoca’nın sağlık durumu…

Prof. Nihat Hatipoğlu sabah.com.tr’ye şu açıklamada bulundu: ‘ Covid 19 testim pozitif çıktı. Akciğer rahatsızlığım nedeniyle tedavim bir süre evden devam edecek. Sağlık durumum iyiye gidiyor. Sevenlerimin, dostlarımdan, izleyicilerimden dua bekliyorum. Bu önemli günlerde tedbirleri elden bırakmayalım.’

Ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, koronavirüse yakalandığını duyurduktan sonra bu duruma sevinenlere köşesinden adeta isyan etti ve “Ben Rabbe gitmekten hiç endişe etmedim. Günün birinde icabet edeceğim. Din düşmanlığı, İslam’dan nefret sizi bu kadar mı kör, zavallı, sefih ve müptezel etti” ifadelerini kullandı.

“BEN RABBE GİTMEKTEN HİÇ ENDİŞE ETMEDİM”Hatipoğlu, Sabah gazetesindeki köşesinde yazısının son paragrafında koronavirüse yakalandığı için sevinenlere şunları yazdı “Hastalığımıza sevinen ve sevinç narası atacak kadar vicdansızlaşan gruba gelince. Ne sandınız. Biz öleceğiz siz yaşayacak mısınız? Düşmanının hastalığına, üzüntüsüne sevinmeyi bilmeyen bir kültürümüz vardı. Savaş sahnesinde yaralıları tedavi ettik. Benim rahatsızlığıma sevinenler. Ben Rabbe gitmekten hiç endişe etmedim. Günün birinde icabet edeceğim. Din düşmanlığı, İslam’dan nefret sizi bu kadar mı kör, zavallı, sefih ve müptezel etti. Yazık. Kaldığımız yerden inşallah daha gayretle devam edeceğiz. Rabbin istediği yere kadar.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir