Fiyata bak

Türkiye’nin merakla beklediği yerli otomobil fiyatı açıklandı. TOGG aracının 3 ayrı segmentte alabilecekler boş full ve dolu versiyonu fiyatları duyruldu!

Türkiye’nin yerli otomobili girişim grubu tarafından başlatılan ve 2019 Aralık ayında muhteşem bir organizasyonla tanıtımı gerçekleştirilen geçtiğimiz haftalarda ise fabrikanın temelinin atıldığı TOGG için son dakika gelişmesi yaşandı.

Yerli otomobil fiyatları belli oldu. Fiyatlar beklenenden daha ucuz olarak müşterilerle buluşacak. Yapılan açıklamada boş fiyatı 180 bin TL oldu. Araç 25 bin dolara satışı gerçekleştirilecek. Dolu paketteni almak isteyen müşterilerin 30 bin dolar yani 216 bin TL ödemeleri gerekli olacak. TOGG Full fiyatı ise 35 bin dolar yani 250.000 TL olacağı ifade edildi. Henüz rakamlar resmi kaynaklarca doğrulanmasa da merakla beklenen yerli otomobilin fiyatı için Habertürk yazarı Fatih Altaylı’nın aktardığı bilgiler bu yönde oldu.

TOGG PERSONEL ALIMI;

Ayrıca arabanın pil garantisi 8 yıl olacağı bakım giderlerinin çok çok düşük ücretlerde bulacağı ifade ediliyor. Araç 2022 yılında yollarda kullanıma başlanacak. Yerli otomobille ilgili yeni detaylar olduğunda aktarmaya devam edeceğiz. Diğer yandan Kocaeli fabrikalarında istihdam edilmek üzere yeni personel alımları başvurusu başladı. Üniversite mezunu ve lise mezunu genel başvuru ile Mühendis alımı idari işlerde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacak. TOGG’un yeni eleman alımı kadrosunda yer almak isteyen adayların başvurularını nasıl yapacaklarını daha detaylı olarak öğrenmek için aşağıdaki linki tıklamaları yeterli olacak.

YETKİLİLER YALANLADI AMA?

TOGG’un Twitter hesabından yapılan açıklama şöyle;

Türkiye’nin Otomobili’nin fiyatlarını kim açıkladı bilmiyoruz ama biz açıklamadık. Üstelik 2022’den önce de açıklamamız mümkün değil.

Lütfen bu türden haberlere itibar etmeyiniz.

Heyecan yaratacak gelişmeler ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir