Seviyeye bak

Provoka’tif haberleriyle bilinen F’OX Ana Haber’de Fatih Portakal’ın yerine geçen Selçuk Tepeli’nin köprü geçiş ücretlerinden bahsederken kullandığı argo ifade tepki çekti.

A’BD’li medya patronu Murdoch’un sahibi olduğu FO’X TV ekranlarında sunduğu ana haber bültenindeki p’rovokatif ve if!tira dolu haberleri ile bilinen Fatih Portakal, geçtiğimiz günlerde ‘yorulduğunu’ ifade ederek is tifa ettiğini açıklamıştı.

FOX, istifa eden Fatih Portakal’ın yerine Selçuk Tepeli’yi getirdi. Portakal’ın yerine F-OX TV Ana Haber bültenini sunmaya başlayan Selçuk Tepeli, daha ikinci yayınında s-kandal sözler sarfetti.

AR-GO KULLANDI

Ana haber bülteninde köprü geçiş ücretleriyle ilgili haberin ardından kendince yorum yapmaya kalkışan Tepeli ‘ar-go’ tabir edilen kelimeler kullandı. Köprü geçiş ücretleriyle ilgili konuşan Tepeli “Ne kadar düdüklendiğinizi anlamıyorsunuz” ifadelerini kullandı.

Tepeli canlı yayında şu ska-ndal ifadeleri dile getirdi;

“Geçerken de ne kadar ödediğimizi tam olarak kestiremediğimiz çünkü bunun önüne arkasına otoyollar konuluyor. Orada bip bip bir yerlerden geçiyorsun. Yani geçen varsa bilir orada ne kadar ‘düdüklendiğini’ gerçekten anlamıyorsun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir