OrhanBaba

Yılların eskimeyen sanatçılarından Orhan Gencebay’dan çok konuşulacak bir açıklama geldi Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın yapmış olduğu büyük hizmetlerden ö’vgüyle bahseden Orhan Gencebay Cumhuriyet Halk Partisine Atatürk’ün partisi demek doğru değil. S’iyasi ve milli konular birbirinden ayrılmalıdır. Milli konuları s’iyasete çekmemek gerekiyor dedi. Öte yandan Orhan Gencebay’ın bu sözleri muhalif kesimi resmen ç’ıldırtmaya yetti.

ORHAN GENCEBAY’DAN AÇIKLAMALAR GELDİ

Sanatçı Orhan Gencebay, g’ündeme dair açıklamalarda bulundu. Türkiye’deki s’iyasi oluşumdan sanat dünyasına kadar birçok konu hakkında fikirlerini açığa vuran Gencebay, yaptığı açıklamalarla m’uhalefet kanadının l’incine maruz kaldı

Gencebay, CHP’ye Mustafa Kemal Atatürk’ün partisi demeyi yanlış bulduğunu söylerken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da ö’vgülerde bulundu.

Erdoğan, halkımıza hizmet vermek için var g’ücüyle çalışıyor
Sosyal medyayı k’ötü niyetle kullananlar var. Bakmıyorum bile eleştirilere. Maalesef bu art niyetliler Cumhurbaşkanımızı bile e’leştiriyorlar. Ben devletime saygılı biriyim. Tabii ki davet edildiğimde gideceğim. Müzik sektörümüzle ilgili sorunlarımızı, taleplerimizi kime söyleyeceğiz, kimden yardım isteyeceğiz? Devletimizden. Daha önceki liderlerle de bir araya gelirdim. Erdoğan, halkımıza hizmet vermek için var g’ücüyle çalışıyor.

Yıllardır tanıyorum kendisini S’iyasette en önemli h’edefim yerli ve milli değerlerimizi korumak’ demişti bana yıllar önce. Bu hedefini de başarmak için kararlı şekilde çalışıyor.

Çıkıp hala ‘Suriye’de ne işin var? diyenler var
Özellikle de milli konularda. M’uhalefetin de mantığı olmalı. Çıkıp Suriye’de ne işin var diyenler var. Ben de onlara soruyorum Avrupa’nın, A’merika’nın Suriye’de ne işi var? Atatürk, ‘Ülkemizin g’üvenliği Musul ve Kerkük’ten başlar’ demişti. ‘Suriye’de ne işimiz var?’ diyenler, Atamızı iyi tanımıyor demek ki dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir