Kapının önüne

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanları yemeğinde konuştu. Erdoğan’ın sözlerinden öne çıkanlar:Gezi olaylarından itibaren ardı ardına yaşadığımız hadiseler, Türkiye’yi bekleyenteh’likeleri ortaya koymuştur. Türkiye, si’yasi tarihinin en kritik sınavlarını vermektedir.

HEMEN HEMEN HER KESİME EL UZATIYORUZ Böyle bir dönemde hiç kimse kendi çıkarlarını önde tutamaz. Kimse, kendi hı’rsı için memleketin geleceğini a’teşe atamaz. Dönem, fedakarlık dönemidir.

Önce millet, önce memleket diyen herkesle çalışmaya hazırız. Mesele vatansa, gerisi teferruattır. Bu şuurla hareket eden herkese kapımız açık. 18 YAŞINDA AK PARTİ Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 18. yaşının ülkeme, millete ve tüm insanlığa hayırlı olmasını Allah’tan diliyorum. Bu harekete gönlünü veren, yüreğini ortaya koyan herkese bir kez daha muhabbetlerimi gönderiyorum.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İl Başkanları yemeğinde konuştu. Erdoğan, kayyum atamalarına ilişkin “Seçilmiş olmak hiç kimseye su’ç işleme özgürlüğü tanımaz. Milletin verdiği vergileri tr’öristlere, Ka’ndil’e gönderirseniz bizde hukuk içerisinde idari kararı verip sizi kapının önüne koyarız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir