İlk kez

Reisi Cumhur Erdoğan çok önemli açıklamalara imza attı Türkiye’yi eleştiren ve Arap birliğini toplantıya çağıran ülkelere çok sert yüklendi ilk defa isim vererek Suudi Arabistanı resmen topa tuttu işte konuşmasından satır başları şöyle Fırat’ın doğusunda Allah’ın yardımı ve güvenlik güçlerimiz sayesinde başarıya ulaştıracağımız Barış Pınarı Hare*katı’nı başlattık. Türkiye’nin yaptığı diğer o’perasyonlar gibi amacı hakkında açıklamalarda bulundu

BİZİM VERDİĞİMİZ MÜCADELEYİ KİMSE VERMEDİ Y’PG’nin i’şg*alini görmeyenler şuan bizim attığımız adıma laf ediyorlar. Siz şöyle kenarda durun biz yolumuza devam ediyoruz.

D’EAŞ’a karşı verdiğimiz mücadeleyi konuşanların hangisi verdi. bir kendilerine sorsunlar bakalımBunlar sadece laf üretiyor biz ise iş üretiyoruz. D’EAŞ’a, P’KK’ya ve P’YD’ye karşı bu duruşumuzu sürdüreceğiz. Suudi Arabistan aynaya baksın. Yemen’i bu hale kim getirdi? On binlerce insan Yemen’de ö’l*medi mi? Siz önce bunun hesabını verin. Suriye’nin birliği için verdiğimiz bu mücadelede siz bize laf edemezsiniz, konuşamazsınız.

Hele Mısır, sen hiç konuşamazsın. Zira yüzde 52 oy ile seçilmiş olan bir Mursi’yi mahkemede çırpınarak hayatını kaybetmesine sen sebep oldun. Sen böyle bir k’atilsin. Sisi birileriyle toplantı yapmış bu harekatı kınamış. Kınasan ne yazar kınamasan ne yazar. Bizim abdestimizden şüphemiz yok ki namazımızdan şüphemiz olsun. Rejimin tutarsızlıkları işimizi zorlaştırdı. Rejim 8-9 yıl önceki re*jim olsaydı belki bugün bu işler daha kolay olacaktı dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir