Hastalığı

RS FM’de Atilla Güner’le Akşam Postası programında Berat Albayrak’ın istifasına ilişkin yakın çevresinden edinilen kulis bilgileri paylaşıldı.

Berat Albayrak’ın istifası ile ilgili son kulis bilgileri RS FM’de Atilla Güner’le Akşam Postası programında paylaşıldı. İşte yakın çevresinden elde edilen o ilginç ayrıntılar:

“Berat Albayrak, aşırı stres nedeniyle sıkıntı yaşadığını ailesiyle paylaşıyor. Kendisini iyi hissetmiyor. Sürekli baskılanmış olduğunu düşünüyor . Yakın çevresi, 42 yaşındaki genç ve dinamik Berat Albayrak’ın sıkışmışlık duygusu yaşadığını belirtiyor. K’ronik bir ra’hatsızlığı yok deniliyor .

Siyasetin bu hassas sorunlarını, ‘aileden olma’ kartıyla aşacağını düşünmüş olabilir. Son ekonomik göstergeler ve döviz kurlarında yaşananlar sorunlu bir tablo oluşturdu.

Arınç röportajı nasıl yayınlandı?

Arınç’ın Albayrak’ı ekonomi konusunda eleştirdiği röportaj Kanal 42’de yayınland. Çekimler 5 Kasım perşembe günü 17:30’da yapıldı, cuma günü 22:30’da yayımlandı. Merkez Bankası başkanı ,bu yayından 4 saat sonra görevden alındı.

Röportajın yayınlandığı Kanal 42 televizyonu Milli Görüş’e yakın yayın yapıyor. Konya’da etkili. Arınç ile röportaj yapan isim ise, Necmettin Erbakan’ın kurduğu 51 yıllık ‘Merhaba’ gazetesinin istihbarat şefi Emre Özgül.” (Sputnik)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir