Arınç açıklaması

Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan günlerdir konuşulan Bülent Aranç’ın sözlerine bugün cevap verdi ve resmen Bülent Arınç’ı yerin dibine s’okan bir açıklamaya imza attı Bülent Arınç,

geçtiğimiz günlerde katıldığı canlı yayında S’elahattin D’emirtaş ile Osman Kavala’nın t’ahliye edilmesi gerektiğini söylemişti Başkan Erdoğan’dan bu sözlere cevap geldi Başkan Erdoğan “Hiç kimsenin şahsi ifadeleri, Cumhurbaşkanı ile hükümetimizle partimizle ilişkili hale getirilemez.” dedi.

BAŞKAN ERDOĞAN’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR GELDİ
Eski Bakan ve Başbakan Yardımcısı olan Bülent Arınç’ın S’kandal sözlerine AK Parti ve MHP’den t’epkiler yükseldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu konuda ne diyeceği merak ediliyordu.

Erdoğan, partisinin Isparta, Burdur, Gümüşhane, Kastamonu ve Sinop 7. Olağan İl Kongrelerine Vahdettin Köşkü’nden canlı bağlantıyla katıldı Burada yaptığı konuşmada Bülent Arınç’ın açıklamalarına değinen Erdoğan, oldukça s’ert konuştu ve f’itne a’teşi y’akılmaya çalışıldığını gördüğünü söyledi.

İSTİKAMETİMİZDE EN KÜÇÜK BİR DEĞİŞİKLİK YOKTUR
Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi Son günlerde bizimle asla ilgisi olmayan kimi bireysel açıklamalar ile yeni bir f’itne a’teşi yakılmaya çalışıldığını görüyoruz. Geçmişte birlikte çalışmış olsak bile hiç kimsenin şahsi açıklamaları hükümetimizle, partimizle ilişkili hale getirilemez.

Bizim ne dediğimiz, nerede durduğumuz, nereye gittiğimiz bellidir ve istikametimizde en küçük bir değişiklik yoktur.

T’eröre bulaşmış, t’erörle el ele kol kola yürüyenler bizim temasta olduğumuz kişiler olamaz. Şu anda y’argının tasarrufu altında olanlar, Yasin Börü’lerimizin ö’lümüne neden olanlar, K’obani k’atliamının f’ailleri, Tayyip Erdoğan ve dava arkadaşları tarafından asla savunulamaz diyerek Bülent Arınça cevap verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir